Ogłoszenia

  1. Dzisiaj obchodzimy III Niedzielę Adwentu. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, a z przyszłej w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę kaplicy. .Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00 na Nieszpory.
  2. Dzieci z przedszkola w Kośmidrach serdecznie zapraszają dzisiaj o godz. 16.00 do przedszkola na Jasełka.
  3. Zapraszamy na Mszę Świętą Roratnią od poniedziałku do piątku w Pawonkowie o godz. 17.00, a w Kośmidrach o godz. 16.00 Szczególnie zapraszamy na Roraty dzieci z lampionami.
  4. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca – 5 zł, a duża 12 zł.
  5. W sklepach: Delikatesy „Profit” i „Mini Market” (sklep PKS-u) do dnia 20 grudnia w Pawonkowie można złożyć „Świąteczny Dar Serca” dla najbardziej potrzebujących. Dary zostaną przekazane przez Caritas Parafialną rodzinom potrzebującym.
  6. Siostry Sercanki z Bytomia zapraszają młodzież żeńską na Dzień Skupienia „Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię” do Bytomia. Rozpoczęcie 19 grudnia (piątek) o godz. 18.00, a zakończenie – 21 grudnia (niedziela) godz. 14.00.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 15.00 na Nabożeństwo do św. O. Pio z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  8. Odwiedziny chorych: Kośmidry – piątek od godz. 8.00, Pawonków – sobota od godz. 8.00.