Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

1. Dzisiaj przypada II Niedziela Wielkiego Postu. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Parafii. Kolekta z przyszłej niedzieli na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny w Rusinowicach. Kolekta z 31 marca przeznaczona będzie w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę kościoła, a w Solarni na inwestycje. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na pomoc dla dzieci w Afryce. Zapraszamy dzisiaj do Pawonkowa o godz. 14.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Spotkanie dla młodzieży z Pawonkowa, Kośmider i Solarni, która ma w tym roku przyjąć sakrament bierzmowania oraz dla ich rodziców w poniedziałek po Mszy Św. o godz. 17.15. Bardzo prosimy aby młodzież przyniosła na to spotkanie dzienniczki uczestnictwa we Mszach Św. i nabożeństwach. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej Parafii 3 kwietnia w Kośmidrach. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Jan Kopiec.

3. W poniedziałek 18 marca kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Zapraszamy na Msze św. w intencji mężczyzn w Kośmidrach o godz. 16.30, w Pawonkowie o 17.15, a w Solarni o godz. 18.00.

5. W sobotę o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. O. Pio z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała oraz na Mszę Św. W intencji żyjących i zmarłych czcicieli św. O. Pio.

6. Bardzo serdecznie zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Więcej informacji w naszym Informatorze. Deklaracje Duchowej Adopcji wyłożone są w kościele. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (poniedziałek 25 marca) zapraszamy na Mszę Św. ze złożeniem Duchowych Adopcji Dziecka Poczętego w Pawonkowie o godz. 7.00 i 17.15, w Kośmidrach o godz. 16.30, a w Solarni o godz. 18.00.

7. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa z wypominkami w Kośmidrach w piątki o godz. 16.30, w Pawonkowie w piątki o godz. 17.15, a w Solarni o godz. 17.45.  Wypominki można składać w zakrystii. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w niedziele w Pawonkowie o godz. 14.00. Podczas Gorzkich Żali można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Od Środy Popielcowej rozpoczęliśmy czas przystępowania do sakramentu pokuty i komunii św. wielkanocnej, który trwa do Uroczystości Trójcy Świętej.

9. Bardzo prosimy, aby osoby, które jadą na pielgrzymkę do Pragi, dokonały pierwszej wpłaty i podały dane potrzebne do ubezpieczenia.